hedefli-mesajHedefli Mesaj

Kamu kuruluşlarının SMS, MMS, IVR, E-posta, Anında Cevap gibi farklı kanallarla doğru hedef kitleye, doğru zamanda, doğru mesaj ile iletişim yapmasını sağlayan Turkcell hizmetidir.

Hedefli Mesaj Nedir?

Kamu kuruluşlarının metin, görsel ve ses bazlı olarak hedef müşterileri ile iletişime geçtiği, interaktivite sağladığı mobil çözümdür.

Kamu kuruluşları; HedefliMesaj sayesinde aboneler arasından telekom verilerini kriterleyerek ulaşmak istediği hedef kitleye doğru yerde, doğru zamanda ve doğru içerikle iletişime geçebilmektedir.

Hedefli Mesaj'ın kamu kuruluşlarına tanıtım ve bilgilendirme mecrası olarak satışı, mobil pazarlama ajansları ve kurumsal satış ekipleri tarafından yapılmaktadır.

Hedefli Mesaj hangi şirketler için idealdir?

Bilgilendirme ve tanıtım yapmak isteyen tüm kamu kuruluşları için uygundur.

Hedefli Mesaj ile neler yapabilirsiniz?

Tüm kamu kuruluşları, herhangi bir altyapı yatırımı yapmadan Hedefli Mesaj gönderebilir.

Hedefli Mesaj ile kamu kuruluşları SMS (metin bazlı interaktif mecra) , MMS, Video (görsel bazlı interaktif mecra) , IVR (ses bazlı bazlı interaktif mecra) gönderimi yapabilirler.

Gerekli kurulum ve işlemler, Turkcell Mobil Pazarlama iş ortağı tarafından sağlanır.

Kullanımı kolay bir arayüz üzerinden, kurumun istediği zamanda yapılabilir. Bu talebin Turkcell’e bir iş günü öncesinde gönderilmesi gerekmektedir.

Geri dönüşler ve kaç kişiye ulaştığı raporlanır.

Tüm kamu kuruluşları, herhangi bir altyapı yatırımı yapmadan hedef kitleye tanıtımlarını gönderebilirler.

Ne Kadar Öderim?

Hedefli Mesaj ürününde gönderilen adet, ürünün birim fiyatı ile çarpılarak markaya fatura edilir; ürün ve kriter (hedeflenen müşterileri profillerken kullanılan özellikler) bazlı değişiklik gösterir.